Rosnące znaczenie danych, automatyzacja procesów oraz rozwój generatywnej sztucznej inteligencji redefiniują kompetencje menedżerskie i potrzeby firm.
W odpowiedzi na przyszłe wyzwania rynku pracy Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego wprowadza dwa nowe kierunki studiów podyplomowych: „Zarządzanie projektami z wykorzystaniem sztucznej inteligencji” oraz „Data-Driven Enterprise”.
O szczegółach opowiada dr hab. Monika Skorek, prof. UW, Prodziekan ds. Studenckich i Jakości Kształcenia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w podcaście „Popołudnie RDC”.


Posłuchaj:
Sztuczna inteligencja a rynek pracy. Nowe kierunki studiów na UW
Data-Driven Enterprise
Program obejmuje zagadnienia m.in. z zakresu: Interpretacja i analiza danych, 4K i stres technologiczny w pracy, Kompetencje psychospołeczne z wykorzystaniem AI, Komunikacja w otoczeniu cyfrowym, Otoczenie prawne nowych technologii, Zagrożenia psychologiczne związane z AI, Transformacja cyfrowa z perspektywy kierownika i pracownika, przewodzenie w środowisku cyfrowym, Cyberbezpieczeństwo w otoczeniu Data Driven, Bezpieczeństwo danych w erze cyfrowej, Technology Entrepreneurship, etyczne aspekty decyzji AI, Projektowanie modeli biznesowych.
Zarządzanie projektami opartymi na sztucznej inteligencji
Program obejmuje zagadnienia m.in. z zakresu: wykorzystanie sztucznej inteligencji w projektach biznesowych, aspekty prawne i regulacyjne wdrażania projektów opartych na sztucznej inteligencji, zarzadzanie wirtualnym zespołem projektowym, miękkie i strategiczne kompetencje menedżera, technologie AI, zarzadzanie marka osobistą z wykorzystaniem AI, MarTech z AI w zarządzaniu marketingowym.

Sztuczna inteligencja a rynek pracy.

Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Strategii i Przywództwa

Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Prawnych Problemów Administracji i Zarządzania

Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Systemów Informacyjnych Zarządzania

Konkurs na stanowisko adiunkta w Katedrze Finansów i Rachunkowości
